Bizi daha yakından tanıyın. Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Sorularınız ve istekleriniz için her zaman yanınızdayız. Talebinizle ilgilenmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH
Ripshorster Straße 460
45357 Essen
Almanya

+49 201 86911 0

İrtibat kişileri - Genel bir bakışta tüm iletişim bilgileri

Ürün yelpazemizdeki münferit ürünler veya malzemelerimiz hakkında özel sorularınız mı var? Burada talepleriniz için bir uzman bulacaksınız. Doğrudan bizimle iletişime geçin, sizi bilgilendirmekten ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

Andrea Jäckel – CEO | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH
Dirk Formella – COO | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH
Natascha Schneider – Satış müdürü | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Natascha Schneider

Satış müdürü

+49 201 86911 33
natascha.schneider@hje.gmbh

Ferhad Amin – Kurumsal Satış Temsilcisi | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Ferhad Amin

Kurumsal Satış Temsilcisi

+49 201 86911 31
ferhad.amin@hje.gmbh

Andrej Erhardt – Teknik Satış Temsilcisi | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Andrej Erhardt

Teknik Satış Temsilcisi

+49 201 86911 43
andrej.erhardt@hje.gmbh

Philipp Roheger – Teknik Satış Temsilcisi | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Philipp Roheger

Teknik Satış Temsilcisi

+49 201 86911 30
philipp.roheger@hje.gmbh

Matthias Vogt – Kalite müdürü | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Matthias Vogt

Kalite müdürü

+49 201 86911 40
matthias.vogt@hje.gmbh

Jennifer Kabut – Satınalma müdürü | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Jennifer Kabut

Satınalma müdürü

+49 201 86911 20
jennifer.kabut@hje.gmbh

Fatih Demirci – Üretim müdürü | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Fatih Demirci

Üretim müdürü

+49 201 86911 15
fatih.demirci@hje.gmbh

Can Mahmuti – Üretim Mühendisi | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Can Mahmuti

Üretim Mühendisi

+49 201 86911 45
can.mahmuti@hje.gmbh

Jennifer Radatz – Arka ofis | Hammerschmiede Jäckel Essen GmbH

Jennifer Radatz

Arka ofis

+49 201 86911 41
jennifer.radatz@hje.gmbh